Informatie St. Antoniuskerk

De viering in de St. Antoniuskerk is zondag om 09.30 uur, na deze viering is er gelegenheid tot ontmoeting in de kerkzaal en op zaterdag is er een viering in het Antoniushuis, Amstelstraat 112 om 17.00 uur

Kerktrefcentrum St. Antonius Abt
Voor doopbewijzen, opgeven van intenties bij vieringen en algemene informatie kunt u op vrijdagmiddag van 14.00 – 16.00 uur langskomen op het Kerktrefcentrum St. Antonius Abt aan de IJsselstraat 4 in Acht, of bellen naar 040-262 17 41 u kunt ook een mail sturen naar ktc.antonius@petrus-ehv.nl

Voor spoedeisende zaken, voor toedienen van de laatste sacramenten en bij overlijden kunt u contact opnemen met leden van het pastoraal team, u heeft dan heeft dan rechtstreeks contact met een van de leden van het pastoraal team. Het telefoonnummer is: 06 24 50 79 21

Contact en informatie parochie

Door samenvoeging (fusie) van de parochies H. Antonius Abt, Achtse Barrier / Blixembosch, Woensel Midden Zuid en Woensel Oost, alle vier gelegen in Eindhoven Noord is op 1 januari 2012 de parochie St. Petrus’Stoel Eindhoven opgericht.

Pastoraal team

Johan Goris (pastoor) 040 269 75 67 jgoris@petrus-ehv.nl
Alexis Ndzalouma (kapelaan) 040 269 75 67 alexis@petrus-ehv.nl
Jan van de Laar (pastor) 040 269 75 68 jvdlaar@petrus-ehv.nl
Henry Vermeulen (diaken) 040 269 75 63 hvermeulen@petrus-ehv.nl
Marjelein Verhoeven (past. werker) 040 269 75 64 mverhoeven@petrus-ehv.nl
Norbert Schallenberg (assistent) 040 269 75 62 nschallenberg@petrus-ehv.nl
Peggie van de Molengraft 040 269 75 62 pastoraalteam@petrus-ehv.nl Secretariële ondersteuning

Voor vragen over financiële aangelegenheden en over begraafplaatsen alsmede om in contact te komen met de leden van het parochiebestuur kunt u op werkdagen contact opnemen met het Parochiebureau, geopend van 09.00 tot 12.00 uur.
Parochiebureau
Kloosterdreef 31
5623 DB Eindhoven
Tel: 040 269 75 60
Emailadres: parochiebureau@petrus-ehv.nl

Voor verdere informatie kunt u terecht op de website van de parochie: http://www.petrus-ehv.nl/

0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.